Kezdőlap EESZT “Teljes kapacitással működik az EESZT”, de az e-recept délután 5-től megint nem...

“Teljes kapacitással működik az EESZT”, de az e-recept délután 5-től megint nem megy

Ma délután 5 óra környékétől kezdve megint leállt az e-receptek küldése. Ezt több háziorvos is megerősítette.

Elég beszédes és ellentmondásos kiírás látható jelenleg az EESZT hírek között:

“Teljes kapacitással működik az EESZT

Tisztelt Felhasználó!

Tájékoztatjuk, hogy az EESZT teljes kapacitással működik.

Türelmét és megértését köszönjük.

EESZT Fenntartás

2017.11.13.

Ennek ellenére a receptküldés sajnos megint nem működik!

 

Exit mobile version